Möödunud nädalavahetusel, 27. ja 28. jaanuaril toimusid Jõgeva spordikeskuses Maalehe kaheksandad maadlusvõistlused, kus selgusid selle ala parimad noorsportlased. Maadlusmattidel võtsid mõõtu 77 poissi ja 20 tüdrukut.Tüdrukute arvestuses selgitati võitjad välja neljas kaalukategoorias. Poiste arvestuses kolmeteistkümnes.

Kõik osalejad olid sünniaastaga 2000–2005.

Kehalised katsed kaalukategoorate kaupa (nimi, klubi)

Poisid

32 kg

1. Rene Talts, Tulevik
2. Romer Bostan, Lapiti
3. Kaspar Grauen, J. Kotkase SK
4. Jakob Tikerpalu, Korrus3
5. Keiro Asu, Tulevik
6. Ats Viira, Ramm
7. Virgo Raja, Väike-Maarja

35 kg

1. Janar Lips, Tulevik
2. Aleksandr Grits, Ramm
3. Oliver Grauen, J. Kotkase SK
4. Ivan Rist, Palusalu SK
5. Marten Kaljur, JMM

38 kg

1. Kardo Tamm, Tulevik
2. Timor Arusaar, JMM
3. Rasmus Peets, JMM

42 kg

1. Tristan Aleksandrov, Tulevik
2. Brent Brükland, JMM
3. Karel Kuurmaa, JMM
4. Maksim Muratov, Palusalu SK
5. Joel Visnapuu, Väike-Maarja
6. Pent Matti Mets, Nipi
7. Rasmus-Ronin Jõgi, Tulevik
8. Karmo Karro, JMM
9. Mikk Martsepp, JMM

46 kg

1. Nikita Shirokov, Kuldkaru
2. Aimar Alksnis, Tulevik
3. Sander Suitsberg, JMM
4. Kristjan Jaago, Väike-Maarja
5. Mark Mešnikov, Kuldkaru
6. Marcus Kivi, J. Kotkase SK
7. Kristjan Kaldma, Ramm
8. Astor Argos, Väike-Maarja

50 kg

1. Karl-Heinrich Kajakas, JMM
2. Hans-Johannes Kallis, Ramm
3. Artur Timšin, Palusalu SK
4. Karl Lehis, JMM

58 kg

1. Hanno Käärik, Lapiti
2. Mattias Säärits, Ramm
3. Kevin-Rainer Suuder, Tulevik
4. Ander Järv, Ramm

63 kg

1. Vjatislav Saulits, Kuldkaru
2. Remo Ojaste, Väike-Maarja
3. Erik Tšernikov, Kuldkaru
4.-6. Ronald Hoss Rückenberg, JMM
4.-6. Ragnar Kuurmaa, JMM
4.-6. Eigo Vallmere, JMM

69 kg

1. Elmar Braks, JMM
2. Aleksei Saulits, Kuldkaru
3. Peeter Pragi, Lapiti

76 kg

1. Kennet Künnarpuu, JMM

85 kg

1. Artur Rakitin, Palusalu SK
2. Ats Pajula, SK Tapa

Absoluutkaal

1. Rudolf Pragi, Lapiti

Tüdrukud

33 kg

1. Anu-Liis Raudsepp, Väike-Maarja

44 kg

1. Elsabeth Tikerpalu, Korrus 3

52 kg

1. Maarja Plaser, Korrus 3
2. Jonete Visnapuu, Väike-Maarja

Absoluutkaal

1. Nele Truber, Korrus 3
2. Eva-Maria Raudsepp, Väike-Maarja
3. Marta Pajula, SK Tapa
4. Ragne Kuurmaa, JMM
5. Greta Orahova, Korrus 3

Tulemused (nimi, klubi)

Poisid

32 kg

1. Rene Talts, Tulevik
2. Virgo Raja, Väike-Maarja
3. Keiro Asu, Tulevik
4. Kaspar Grauen, J. Kotkase SK
5. Romer Bostan, Lapiti

35 kg

1. Janar Lips, Tulevik
2. Oliver Grauen, J. Kotkase
3. Ivan Rist, Palusalu SK
4. Marten Kaljur, JMM

38 kg

1. Kardo Tamm, Tulevik
2. Timo Arusaar, JMM
3. Rasmus Peets, JMM

42 kg

1. Tristan Aleksandrov, Tulevik
2. Brent Brükland, JMM
3. Joel Visnapuu, Väike-Maarja
4. Karel Kuurmaa, JMM
5. Maksim Muratov, Palusalu SK
6. Karmo Karro, JMM
7. Pent Matti Mets, Nipi
8. Mikk Martsepp, JMM
9. Rasmus-Ronin Jõgi, Tulevik

46 kg

1. Nikita Shirokov, Kuldkaru
2. Aimar Alksnis, Tulevik
3. Kristjan Jaago, Väike-Maarja
4. Sander Suitsberg, JMM
5. Marcus Kivi, J. Kotkase SK
6. Astor Argos, Väike-Maarja
7. Mark Mešnikov, Kuldkaru
8. Kristjan Kaldma, Ramm

50 kg

1. Artur Timšin, Palusalu SK
2. Karl-Heinrich Kajakas, JMM
3. Karl Lehis, JMM
4. Hans-Johannes Kallis, Ramm

58 kg

1. Hanno Käärik, Lapiti
2. Mattias Säärits, Ramm
3. Kevin-Rainer Suuder, Tulevik
4. Ander Järv, Ramm

63 kg

1. Remo Ojaste, Väike-Maarja
2. Vjatseslav Saulits, Kuldkaru
3. Erik Tšernikov, Kuldkaru
4. Ragnar Kuurmaa, JMM
5. Eigo Allmere, JMM
6. Roland Hoss Rückenberg, JMM

69 kg

1. Aleksei Saulits, Kuldkaru
2. Elmar Braks, JMM
3. Peeter Pragi, Lapiti

76 kg

1. Kennet Künnarpuu, JMM

85 kg

1. Artur Rakitin, Palusalu SK
2. Ats Pajula, SK Tapa

Absoluutkaal

1. Rudolf Pragi, Lapiti

Tüdrukud

33 kg

1. Anu-Liis Raudsepp, Väike-Maarja

44 kg

1. Elisabeth Tikerpalu, Korrus3

52 kg

1. Maarja Plaser, Korrus3
2. Jonete Visnapuu, Väike-Maarja

Absoluutkaal

1. Marta Pajula, SK Tapa
2. Nele Truber, Korrus3
3. Eva-Maria Raudsepp, Väike-Maarja
4. Greta Orehova, Korrus3
5. Ragne Kuurmaa, JMM

Vaata kehaliste katsete ja võistluste fotogaleriid!