Maikuus Türi lillelaadal peetud kutsemeistrivõistlusel selgusid parimad noortalunikud, esikoha ja tiitli pälvis Felix Lavrentjev Järvamaa kutsehariduskeskusest.

Põllumajandustöötaja eriala teise kursuse õpilane Felix Lavrentjev osales võistlusel teist korda. “Konkurents oli tugev ja minu tõus võrreldes eelmise aastaga oli koguni kuus kohta,” oli noormees tulemusega rahul. Kokku püüdis parima noortaluniku tiitlit 29 võistlejat: 14 õpilast Olustvere teenindus- ja maamajanduskoolist, 13 õpilast Järvamaa kutsehariduskeskusest ning kaks noortalunikku. Teise koha saavutas Rando Kiviste Olustvere koolist ja kolmandale kohale tuli Meelis Lindret Järvamaa kutsehariduskeskusest.

Noored panid proovile oma teadmised ja oskused kümnel võistlusalal: väetiste külvinormi arvutamine, või valmistamine purgis, veiste eluskaalu määramine, traktori täpsussõit, põllu suuruse määramine sammudega, põllukultuuride seemnete tundmine ja viljakoti kaalumine, lüpsimasina hooldus, põllutööriistade haakimine traktorile, saeketi vahetus ning kasti valmistamine. Võistelda said maamajanduslike kutseõppeasutuste õpilased, maaülikooli üliõpilased ja noortalunikud.