“Maalehe aastaraamatust jagub lugemist meie pere kolmele naisele. Olen seda raamatut tellinud sellepärast, et leian sealt mind huvitavaid praktilisi lugusid. Mulle pakuvad ennekõike huvi ravimtaimed, tervis ja kasulikud nõuanded. Minia aga loeb aastaraamatust aiandus- ja majapidamisartikleid ning uurib Thuni külvikalendrit. Ja ka tütar leiab sealt alati midagi oma maitsele,” jutustab Ella Vikk Lääne-Virumaalt Porkunist.


Tema on aastaraamatut tellinud juba aastaid ning leiab, et sellist tüüpi kalender-käsiraamat vastab just tema maitsele ja lugemiseelistustele.

Ella mainib ka seda, et aastaraamat näeb kena välja ja niiviisi riiulile kogutuna on mugav säilitada artikleid, kust võib tarvilikku infot saada ka aastate pärast.

Peatselt ilmuva aastaraamatu peateemaks on omandiküsimused ja pärimisseadus. “See on väga vajalik teave ja uurime seda kindlasti kogu perega,” lausub Ella.

Uut aastaraamatut saab veel tellida veebilehelt www.maaleht/aastaraamat2020 või helistades klienditeeninduse telefonile 680 4444. Infot saab ka aadressilt kliendi­tugi@ekspressmeedia.ee.